Kim jesteśmy?

Firma Hygienika Dystrybucja S.A. znajduje się w Lublińcu, w południowej części Polski. Jesteśmy producentem produktów higienicznych, takich jak: pieluszki dziecięce, podpaski i wkładki, także w markach własnych. Oferujemy szeroką gamę produktów w różnych wersjach, dając naszym klientom towary najlepszej jakości w atrakcyjnej dla nich cenie. Produkty Hygienika Dystrybucja S.A. są sprzedawane na całym świecie i dzięki naszemu dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości i komfortu, cieszą się pozytywną opinią konsumentów.

HISTORIA FIRMY

HISTORIA FIRMY

PO PIERWSZE JAKOŚĆ!

Realizacja polityki najwyższej jakości poprzez:

  • wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych i organizacyjnych,
  • bieżącą kontrolę dostaw i okresowe kwalifikowanie dostawców surowców, towarów i usług,
  • wewnętrzną kontrolę jakości produktów i procesów produkcyjnych,
  • niezależne audyty zewnętrzne.
Posiadane certyfikaty:


Zdajemy sobie sprawę, że tylko wysoka jakość zapewnia rynkowy sukces, dlatego jesteśmy bardzo skoncentrowani na kontroli wszystkich procesów mających wpływ na nasze produkty. Aby jak najlepiej wykorzystać potencjał naszej fabryki współpracujemy z wiodącym w Polsce laboratorium:

 Hygienika Dystrybucja S.A. stale opracowuje i doskonali metody produkcji i utylizacji własnych produktów, tak aby były możliwie najmniej uciążliwe dla środowiska.

ASPEKTY ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU

Ochrona środowiska – stosowanie w procesie produkcji najwyższej klasy urządzeń, które gwarantują oszczędność energii i zużywanej wody

Innowacje i rozwój – prowadzenie badań mających na celu znalezienie sposobów bezpiecznej utylizacji produktów

Odpowiedzialność za produkt – stosowanie certyfikowanych surowców od sprawdzonych dostawców stosujących działania proekologiczne, ograniczenie do minimum niepotrzebnych barwników i substancji zapachowychWŁADZE SPÓŁKIStanowisko Nazwisko i imię
Prezes Zarządu Kamil Kliniewski
Przewodniczący Rady Nadzorczej Paweł Hordyński
Członek Rady Nadzorczej Katarzyna Kramarz
Członek Rady Nadzorczej Dominika Witusiak

CO NAS WYRÓŻNIA?


Jako jedna z niewielu fabryk w Polsce, czujemy się zobowiązani do ciągłego podnoszenia jakości naszych produktów, poprzez modernizację naszych linii produkcyjnych, technologii oraz wiedzy.

Dzięki zorientowaniu naszych działań na zadowolenie Klienta, oferujemy produkty, dokładnie takie jakich oczekuje nasz odbiorca.

Wierzymy, że to dzięki niemu istniejemy, rozwijamy się i to dla niego tworzymy najlepsze nasze produkty, przy których produkcji staramy się dążyć do doskonałości.

NASI KONTRAHENCI

NASI <B>KONTRAHENCI</B>

W CZYM MOŻEMY POMÓC?