Wasz uśmiech jest naszą Pasją!

Jesteśmy producentem produktów higienicznych

Hygienika to w 100% polska spółka zajmująca się higieną osobistą. Rozwijamy i wytwarzamy wysokiej jakości produkty do pielęgnacji niemowląt i kobiet, będąc przy tym partnerem dla konsumentów, klientów detalicznych oraz dostawców głównie w Polsce i Europie.

Dbamy o to, by wytwarzane przez nas produkty charakteryzowały się wysoką jakością i komfortem użytkowania, stawiając zdrowie i bezpieczeństwo swoich Klientów zawsze na pierwszym miejscu.

Nieprzerwanie poszukujmy innowacyjnych rozwiązań na każdym etapie swojej działalności: od stosowania nowoczesnych, proekologicznych technologii podczas produkcji, po kreatywne wzornictwo opakowań produktów. Przestrzegamy jednocześnie najwyższych standardów jakości, co oznacza, że cały proces wytworzenia produktu poddajemy rygorystycznym testom i kontrolom już od momentu nawiązania współpracy z dostawcami surowców, przez cały proces produkcji, aż do momentu przekazania gotowych wyrobów do dystrybucji.

Zobacz naszą galerię

Podsumowanie testu Bambino Lovely Baby

Wyprawka dla dziecka jest bardzo kosztowna. Dużą część budżetu rodzice wydają na pieluchy. Noworodek musi być przewijany nawet kilkanaście razy na dobę, a wybór środków pielęgnacyjnych nie może być przypadkowy. Jakość produktów ma więc duże znaczenie. Poprosiliśmy zatem testerów, by ją ocenili. 90 proc. z nich uznało, że cena pieluszek w stosunku do jakości jest odpowiednia. 80 proc. ankieterów zadeklarowało, że opakowanie spełnia ich oczekiwania, a 91 proc. użytkowników poleciłoby nasze pieluszki innym rodzicom.

Agnieszka Gotówka

WP.pl

Materiały i Wyposażenie

Jakość i Bezpieczeństwo

Jesteśmy producentem produktów higienicznych, takich jak: pieluszki dziecięce, podpaski i wkładki, także w markach własnych. Oferujemy szeroką gamę produktów w różnych wersjach, dając naszym klientom towary najlepszej jakości w atrakcyjnej dla nich cenie. Produkty wytwarzane przez nas są sprzedawane na całym świecie i dzięki naszemu dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości i komfortu, cieszą się pozytywną opinią konsumentów.

Jako jeden z niewielu producentów tego typu wyrobów w Polsce, czujemy się zobowiązani do niezmiennej dbałości o jakość produktów poprzez zakup najlepszych surowców od sprawdzonych dostawców, oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne i poszerzanie wiedzy.

Zadowolenie naszych Konsumentów i Klientów jest naszym priorytetem, dlatego oferujemy tylko takie produkty, które spełniają bezwarunkowo ich oczekiwania. Nasi Klienci są naszym motorem do dalszego rozwoju i dążenia do doskonałości.

null

WE CARE.

001 234 56 78

Have any questions?
Call us now!

Certyfikaty

Oeko-Tex

STANDARD 100 by OEKO-TEX®

Maseczki 9K posiadają certyfikat STANDARD 100 OEKO-TEX, stanowiąc produkt niemedyczny wykorzystywany podczas zwalczania COVID-19, przeznaczony dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych oraz nie potwierdzono u nich aktywnego zakażenia COVID 19.

STANDARD 100 firmy OEKO-TEX® to jedna z najbardziej znanych na świecie etykiet dla tekstyliów testowanych pod kątem szkodliwych substancji. Oznacza zaufanie klientów i wysokie bezpieczeństwo produktów.

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego

Państwowy Zakład Higieny

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego od ponad 100 lat znajduje rozwiązania, dzięki którym ludzie mogą żyć zdrowo, długo i aktywnie. PZH zapewnia ich wiarygodność naukową i umożliwia korzystanie z nich wszystkim, którzy troszczą się o zdrowie swoje i całego społeczeństwa.

PN-EN ISO 9001:2015

Systemy zarządzania jakością

Do głównych wymagań normy ISO 9001 należą m.in.: wprowadzenie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, zaangażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością, usystematyzowanie zarządzania zasobami, ustanowienie procesów realizacji wyrobu, dokonywanie systematycznych pomiarów (zadowolenia klienta, wyrobów, procesów).