Wasz uśmiech jest naszą Pasją!

Jesteśmy producentem produktów higienicznych

Hygienika to w 100% polska spółka zajmująca się higieną osobistą. Rozwijamy i wytwarzamy wysokiej jakości produkty do pielęgnacji niemowląt i kobiet, będąc przy tym partnerem dla konsumentów, klientów detalicznych oraz dostawców głównie w Polsce i Europie.

Dbamy o to, by wytwarzane przez nas produkty charakteryzowały się wysoką jakością i komfortem użytkowania, stawiając zdrowie i bezpieczeństwo swoich Klientów zawsze na pierwszym miejscu.

Nieprzerwanie poszukujmy innowacyjnych rozwiązań na każdym etapie swojej działalności: od stosowania nowoczesnych, proekologicznych technologii podczas produkcji, po kreatywne wzornictwo opakowań produktów. Przestrzegamy jednocześnie najwyższych standardów jakości, co oznacza, że cały proces wytworzenia produktu poddajemy rygorystycznym testom i kontrolom już od momentu nawiązania współpracy z dostawcami surowców, przez cały proces produkcji, aż do momentu przekazania gotowych wyrobów do dystrybucji.

Zobacz naszą galerię

Podsumowanie testu Bambino Lovely Baby

Wyprawka dla dziecka jest bardzo kosztowna. Dużą część budżetu rodzice wydają na pieluchy. Noworodek musi być przewijany nawet kilkanaście razy na dobę, a wybór środków pielęgnacyjnych nie może być przypadkowy. Jakość produktów ma więc duże znaczenie. Poprosiliśmy zatem testerów, by ją ocenili. 90 proc. z nich uznało, że cena pieluszek w stosunku do jakości jest odpowiednia. 80 proc. ankieterów zadeklarowało, że opakowanie spełnia ich oczekiwania, a 91 proc. użytkowników poleciłoby nasze pieluszki innym rodzicom.

Agnieszka Gotówka

WP.pl

Jakość i Bezpieczeństwo

Jesteśmy producentem produktów higienicznych, takich jak: pieluszki dziecięce, podpaski i wkładki, jak również maseczki medyczne i higieniczne, także w markach własnych. Oferujemy szeroką gamę produktów w różnych wersjach, dając naszym klientom towary najlepszej jakości w atrakcyjnej dla nich cenie. Produkty wytwarzane przez nas są sprzedawane na całym świecie i dzięki naszemu dążeniu do zapewnienia najwyższej jakości i komfortu, cieszą się pozytywną opinią konsumentów.

Jako jeden z niewielu producentów tego typu wyrobów w Polsce, czujemy się zobowiązani do niezmiennej dbałości o jakość produktów poprzez zakup najlepszych surowców od sprawdzonych dostawców, oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne i poszerzanie wiedzy.

Zadowolenie naszych Konsumentów i Klientów jest naszym priorytetem, dlatego oferujemy tylko takie produkty, które spełniają bezwarunkowo ich oczekiwania. Nasi Klienci są naszym motorem do dalszego rozwoju i dążenia do doskonałości.

Linie produkcyjne

Najwyższa jakość

Pełna oferta maszyn firmy HYGIENIKA jest w stanie wyprodukować i dostarczyć kompleksową gamę produktów sanitarnych. Posiadamy 11 linii produkcyjnych na produkty najwyższej jakości:

  • 3 – pieluchy dla niemowląt
  • 1 – maty (maty do przewijania i maty na łóżko)
  • 1 – podpaski ultra cienkie
  • 1 – podpaski fluff
  • 2 – maski medyczne dla dzieci
  • 2 – maski medyczne dla dorosłych
  • 1 – chusteczki nawilżane

Miesięczna zdolność produkcyjna:

45.000.000 szt.

8.000.000 szt.

15.000.000 szt.

  9.000.000 szt.

150.000.000 szt.

6.000.000 szt.

5.000.000 szt.

Pieluszki dziecięce

Maty na łóżko

Podpaski ultracienkie

Podpaski fluff

Chusteczki nawilżane

Maseczki medyczne

Maseczki dziecięce

Gdzie kupić

Nasze produkty znajdziecie zarówno w sklepach stacjonarnych, jak również zakupicie je w sklepach internetowych, m. in.:
null

WE CARE.

001 234 56 78

Have any questions?
Call us now!

Kariera

Dołącz do zespołu

Poszukujemy najlepszych specjalistów w swoich dziedzinach.
Dołącz do nas i weź udział w budowaniu silnej pozycji naszych marek.

Z uwagi na ostatnie wydarzenia, w ramach wsparcia zachęcamy do pracy osoby z Ukrainy.

Jeśli nie znalazłeś interesującej oferty prosimy o kontakt na adres info@hygienika.pl lub za pomocą formularza kontaktowego.

Zobacz nasze aktualne oferty pracy:

OFERTY PRACY

Posiadane Certyfikaty

PN-EN ISO 9001:2015

Systemy zarządzania jakością

Do głównych wymagań normy ISO 9001 należą m.in.: wprowadzenie nadzoru nad dokumentacją i zapisami, zaangażowanie kierownictwa w budowanie systemu zarządzania jakością, usystematyzowanie zarządzania zasobami, ustanowienie procesów realizacji wyrobu, dokonywanie systematycznych pomiarów (zadowolenia klienta, wyrobów, procesów).

Pytaj o produkty certyfikowane FSC® (FSC® C168894)

Forest Stewardship Council®

Certyfikat Forest Stewardship Council® potwierdza identyfikowalność pochodzenia produktów leśnych.

Certyfikat FSC® obejmuje identyfikowalność pochodzenia produktów leśnych i projektów związanych z ich stosowaniem oraz gwarantuje łańcuch dostaw, który pozwala organizacji kontrolować pochodzenie nabywanych i sprzedawanych produktów leśnych poprzez nadzór nad przepływem materiałów.

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego PZH

Państwowy Instytut Badawczy

Misją Instytutu na przełomie lat było kształtowanie zdrowia publicznego w Polsce, w szczególności w obszarze zapobiegania chorobom zakaźnym i zakażeniom, monitorowania czynników ryzyka w żywności, wodzie i powietrzu oraz promocji zdrowia.

Tak jest do dzisiaj. Realizowane w Instytucie zadania mają na celu wzmocnienie poczucia wspólnoty w oparciu o wartości wpisane w polską tradycję państwową i narodową. NIZP znajduje rozwiązania, dzięki którym ludzie mogą żyć zdrowo, długo i aktywnie. Zapewnia badaniom i rozwiązaniom wiarygodność naukową i umożliwia korzystanie z nich wszystkim, którzy troszczą się o zdrowie swoje i całego społeczeństwa.

Oeko-Tex

STANDARD 100 by OEKO-TEX®

Maseczki 9K posiadają certyfikat STANDARD 100 OEKO-TEX, stanowiąc produkt niemedyczny wykorzystywany podczas zwalczania COVID-19, przeznaczony dla osób, które nie wykonują zawodów medycznych oraz nie potwierdzono u nich aktywnego zakażenia COVID 19.

STANDARD 100 firmy OEKO-TEX® to jedna z najbardziej znanych na świecie etykiet dla tekstyliów testowanych pod kątem szkodliwych substancji. Oznacza zaufanie klientów i wysokie bezpieczeństwo produktów.

Informacja o połączeniu spółek
Hygienika Sp. z o.o. i TMT Partners Sp. z o.o.

Niniejszy plan połączenia przez przejęcie został uzgodniony w dniu 17 grudnia 2021 roku pomiędzy Zarządami następujących spółek: Hygienika spółka z ograniczoną odpowiedzialnością a TMT Partners spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

Spółki Uczestniczące zamierzają dokonać połączenia w celu optymalizacji uproszczenia struktury właścicielskiej.

Spółki Uczestniczące zamierzają połączyć się zgodnie z Tytułem IV Działem I (Łączenie się spółek) Rozdziałem 1 (Przepisy ogólne) oraz Rozdziałem 2 (Łączenie się spółek kapitałowych) (Artykuł 498 i następne, w szczególności Artykuł 516) Kodeksu spółek handlowych z dnia 15 września 2000 r. (Dz.U. Nr 94, poz. 1031 z późn. zm.) („KSH”), w następstwie czego:

  • Spółka Przejmowana zostanie rozwiązana bez przeprowadzenia jej likwidacji; oraz
  • Wszystkie aktywa i pasywa Spółki Przejmowanej, przejdą lub zostaną przejęte przez Spółkę Przejmującą w drodze sukcesji uniwersalnej; oraz
  • Spółka Przejmująca wstąpi we wszystkie prawa i obowiązki Spółki Przejmowanej.

Spółka Przejmująca nie jest spółką publiczną i posiada 100% udziałów w kapitale zakładowym Spółki Przejmowanej.

Plan Połączenia został przygotowany wspólnie przez zarządy Spółek Uczestniczących.